Gökçe Erdoğan

Insanı yanında rahat hissettiren oldukca dogal ve harika bir enerjiye sahip Hikmet hanım. 5 günlük bebegimi agladıgında sakin bir sekilde sakinlestirip onu istedigi pozisyona konumlandırma çalısmalarını hayranlıkla izledim.Paniklerim diye endiselenirken harika bir çekim yasadım. Emeklerinize ve yüreginize saglık. Bize muhtesem anılar biraktınız.

Çilem Gürsoy

Iyi ki Hikmet hanımla tanıstık. Bu süreçte çok özverili çalıstı ve ortaya çok güzel fotograflar çıktı. Kesinlikle aldıgımız hizmeti tavsiye ederim. Bir dahaki dogumumda da birlikte çalısabilmek temennim.

Nur Gönülalan

Dogum sürecimin ilk gününden sonuna kadar yanımda olan, bana her türlü destegi saglayan güleryüzlü müthıs insan. Cektigi fotograflar harika.Cektigi videoyu seyrederken hala gözlerim doluyor. Iyi ki karsılasmısız.

Merve Keleş

Kesinlikle cok keyifli ve cok eglenceli vakit gecirdik. Çocuklarımla, esimle harika anlar yasadık. Tesekkürler Tiny dream studyosu.

Emel Öztürk

Anlatmaya gerek yok, yasamak gerek. Ellerine saglık her sey için.

Süleyman İbiş

Mükemmelliyetçi, özverili çalısmalarınız sonuçlara çok güzel yansımıs.Tesekkür ederiz. Insallah 2. çocugumuzda da görüsürüz..

Nazlı Öksüz

Isinde son derece profesyonel, sadece isini iyi yapmakla kalmayıp cok iyi bir kisilige sahip. Cok memnun kaldım. Yaklasımı, tutumu her seyiyle cok güzeldi.

Mine Sarıkaya

Ankara dogum fotografçısı arayısında iken tanıstık Hikmet hanımla. Cok güzeldi bütün fotolar ellerinize, emeginize saglık.

Cansu Güden Tekel

Hikmet hanım çok tatlı bir fotografçı. Sizin isteklerinize önem veriyor. Bir dogum videosu hazırlamıs. Izleyen herkes agladı. Hep güleryüzlü, Fotografçıdan çok arkadas ediniyorsunuz kendinize. 

Neslihan Çelikay

Son derece profesyonel yaklasım, Muhtesem fotograflar. Tesekkür ederim.

Merve Seven

Bence Ankara'nın en basarılı fotografcılarından. Bir cok yenilik getirdi fotografçılıga. Inanılmaz kostüm ve dekorlar mevcut. Studyosunu görmeniz gerek.

Berna Saman

Hikmet hanım çok güleryüzlü her seyin en iyisi olsun diye çabalıyor. Biz çok memnun kaldık yolu açık olsun.

Gülsel Yalçın

Sadece fotograf çekmekle kalmayıp sürecte zor anlarımda destek olan Hikmet hanıma sevgiler.