Gökçe E.

Insanı yanında rahat hissettiren oldukca dogal ve harika bir enerjiye sahip Hikmet hanım. 5 günlük bebegimi agladıgında sakin bir sekilde sakinlestirip onu istedigi pozisyona konumlandırma çalısmalarını hayranlıkla izledim.Paniklerim diye endiselenirken harika bir çekim yasadım. Emeklerinize ve yüreginize saglık. Bize muhtesem anılar biraktınız.

Çilem G.

Iyi ki Hikmet hanımla tanıstık. Bu süreçte çok özverili çalıstı ve ortaya çok güzel fotograflar çıktı. Kesinlikle aldıgımız hizmeti tavsiye ederim. Bir dahaki dogumumda da biirlikte çalısabilmek temennim.

Nur G.

Dogum sürecimin ilk gününden sonuna kadar yanımda olan, bana her türlü destegi saglayan güleryüzlü müthıs insan. Cektigi fotograflar harika.Cektigi videoyu seyrederken hala gözlerim doluyor. Iyi ki karsılasmısız.

Merve H.

Kesinlikle cok keyifli ve cok eglenceli vakit gecirdik. Çocuklarımla, esimle harika anlar yasadık. Tesekkürler Tiny dream studyosu.

Emel Ö.

Anlatmaya gerek yok, yasamak gerek. Ellerine saglık her sey için.

Halime H.

Mükemmelliyetçi, özverili çalısmalarınız sonuçlara çok güzel yansımıs.Tesekkür ederiz. Insallah 2. çocugumuzda da görüsürüz..

Nszlı L.

Isinde son derece profesyonel, sadece isini iyi yapmakla kalmayıp cok iyi bir kisilige sahip. Cok memnun kaldım. Yaklasımı, tutumu her seyiyle cok güzeldi.

Mine S.

Ankara dogum fotografçısı arayısında iken tanıstık Hikmet hanımla. Cok güzeldi bütün fotolar ellerinize, emeginize saglık.

Cansu T.

Hikmet hanım çok tatlı bir fotografçı. Sizin isteklerinize önem veriyor. Bir dogum videosu hazırlamıs. Izleyen herkes agladı. Hep güleryüzlü, Fotografçıdan çok arkadas ediniyorsunuz kendinize. 

Neslihan Ç.

Son derece profesyonel yaklasım, Muhtesem fotograflar. Tesekkür ederim.

Merve S.

Bence Ankara'nın en basarılı fotografcılarından. Bir cok yenilik getirdi fotografçılıga. Inanılmaz kostüm ve dekorlar mevcut. Studyosunu görmeniz gerek.

Berna S.

Hikmet hanım çok güleryüzlü her seyin en iyisi olsun diye çabalıyor. Biz çok memnun kaldık yolu açık olsun.

Gülsel G.

Sadece fotograf çekmekle kalmayıp sürecte zor anlarımda destek olan Hikmet hanıma sevgiler.