HAKKIMDA

    Ankara’da doğdum, büyüdüm. Üniversite için ayrıldım şehrimden, okudum, döndüm. Çok meraklıydım; genetiği, bitkileri, hayvanları, cinsleri, türlerini merak ederdim, biyoloji okudum.

  Dans ettim, durdum, düştüm, kalktım, devam ettim.. Yazdım, çizdim, tekrar yazdım. Denedim, yanıldım.. Operaya, sinemaya, tiyatroya gittim. Hababam Sınıfı’nı, Yeşil  Yol’u, Forrest Gump’ı bıkmadan izledim..

  Ailemi çok sevdim, aile olmanın önemini kavradım.

  Fark ettim.. Yalnızca aklımdan ibaret değildim ben. Kalbim de değildim..Bir canlıyı içimde büyütüp dünyaya getirebilirdim. Öyle de yaptım.. Her şey yolunda gitmişti. Sürekli tekmelerini hissettiğim minik topuklar avuçlarımdaydı artık. Dokunabiliyor, öpebiliyordum. Çok şanslıydım.. Bu bir lütuftu..

  Fark ettim.. O ‘an’lar unutulmamalıydı. O minik mucizenin gelişi, anneyle ilk karşılaşma, kokusunu içine ilk çekişi, gözlerden süzülen yaşlar, o ne yapacağını bilemeyen çaresiz haller, bu sırada ağlayan yavru, şaşkın baba, dışarıda taze anneyi, minik yavruyu bekleyen yakınların heyecanı.. Hiç biri kaçırılmamalıydı. Saklanmalıydı..

  Karar verdim.. O ‘an’ları sizler için biriktirecektim. Bunu ‘iş’ olarak yapan birçok kişi vardı. Olsundu.. Ben yaşamıştım ‘o an’ları. Biliyordum. Farklıydım onlardan. Paylaşabilirdim o tüm heyecanı. Biliyordum. Her doğumda dolardı o gözler. Olsundu. Karar vermiştim….

  Şimdilerde profesyonel kadın fotoğrafçı ve Ankara doğum fotoğrafçısı olarak o ‘an’ları sizin için biriktiriyorum. Ve her seferinde aynı heyecanı yaşıyorum.. Ben çok şanslıyım bu yüzden.. Daha güzel ne olabilir ki.. Teşekkürler.

**************************
  • Instagram